4 m3tin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 m3tin

Cel mai tare forum pentru playeri de Metin2
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Forum
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Cerere GM ;)

In jos 
AutorMesaj
HardcoreX




Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/11/2010

Cerere GM ;) Empty
MesajSubiect: Cerere GM ;)   Cerere GM ;) Icon_minitimeMier Noi 24, 2010 3:01 am

Nume: Marian
Nume joc: HardcoreX
Varsta:15 spre deosebire de pustii cu inaptie sa spune ca au 18-19 si in realitate au 12 Smile eu spun adevaru si sincer nu vad care-i problema daca am 15 Wink
Experienta: In caz ca postul meu va induce in eroare fata de experienta mea in metin,pute-ti sa ma intrebati despre joc Smile
Experienta Joc: Metin joc de un an si ceva..mai mult am jucat oficiale(ro si uk) mentionez ca am avut un cont de 71 si mai am un saman de 61 pe Hydra
Ce vrei sa faci daca esti GM? : In primu rand,as supraveghea playerii,in caz de inaptii cu binecunoscutul dmg hack/1hit si alte cacaturi de genul asta,voi folosi hypercam/fraps pt dovada ca player-ul sa ia ban,deci imi voi da silinta sa fie un joc cat de cat "curat"
Experienta la alte jocuri: CS,WOW,Cabal,PerfectWorld,
Promiti sa respecti regulile? : Nu nu
mai ca voi respecta,dar voi acorda un punct superior celolalti sa le aprobe si ei Smile

Multumesc anticipat pentru atentie Smile

P.S: In caz ca nu sunt aprobat,v-as ruga sa nu puneti toti pustii GM ca se va duce de rapa,in caz ca intampinati probleme in legatura cu sv ma puteti contacta la YM: marian_dx_rap4ever

Sus In jos
 
Cerere GM ;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere - Spriteeeeeeeeeeeeeee
» Cerere gm/ga/sga/sgm etc :))
» Cerere GM/GA...etc
» Cerere GM@@@@@@@@@@@@@@@22
» Cerere GM!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4 m3tin :: WorldMt2 :: Cereri GM-
Mergi direct la: